Lab.En Group
تیمی 12 نفره متشکل از مهندسین، کارشناسان، تکنسین های فنی و افراد اجرائی ماهر با تخصص های متفاوت می باشد که هر کدام سوابق کاری چندین ساله خود را دارند و از سال 1388 با تشکیل این تیم، دانش فنی و تخصص و تجربیات خود را به اشتراک گذاشته و پروژه هایی را که در حوزه کاری خود تا کنون به انجام رسانیده اند و تجهیزاتی را که طراحی کرده و ساخته اند، در قیاس با نمونه های مشابه در دنیا به بلوغ رسانیده و به طرز شگفت انگیزی غیر قابل مقایسه کرده اند.

این تیم شخصیت حقوقی ندارد، بلکه گروهی متشکل از افراد متخصص است که البته اکثریت قریب به اتفاق آنها در زمینه کاری خود در کشور سرآمد، معتبر و خوشنام می باشند. لیکن برای انعقاد قراردادها با مشتریان خود به طور رسمی عمل می نماید. بدین شکل که سرپرست تیم به عنوان شخص حقیقی طرف قرارداد مشتریان می باشد. ضمناً کلیه اقدامات لازم جهت حصول اطمینان مشتریان از قبیل انعقاد قرارداد رسمی، ارائه ضمانت نامه معتبر جهت حسن انجام تعهدات و مواردی از این دست در نظر گرفته می شوند.
در این رابطه، مستندات مواردی نظیر انعقاد قرارداد رسمی با شرکت های معتبری چون “ایران رادیاتور” و “نیرو مهار البرز” (که هر 2 در شهر صنعتی رشت مستقر می باشند) برای طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی آزمایشگاه های تست عملکرد و ظرفیت سنجی کولرگازی به روش Air Enthalpy موجود و در صورت ضرورت قابل ارائه می باشند.
لذا Lab.En Group به واقع یک تیم دانش بنیان است و چنانچه در قالب یک شخصیت حقوقی ثبت می گردید قطعاً در زمره شرکت های تراز اول دانش بنیان قرار می گرفت.
لذا مشتریان محترم می توانند با اطمینان و آرامش، همکاری با این تیم معتبر، خوشنام و مقتدر را انتخاب کنند و تجهیزات، دستگاه ها و آزمایشگاه های منحصر بفردی را تحویل بگیرند یا از مشاوره های تخصصی این تیم بهره مند گردند. مضاف بر این ها، همانطور که ذکر شد انعقاد قراردادهای رسمی و لحاظ کردن تضمین های لازم جهت حسن انجام تعهدات، به مشتریان محترم اطمینان مضاعفی خواهد داد.